Devam Ediyor

Projenin yapımı devam etmektedir. Proje kişilerin ürettiği/sunmuş olduğu hizmetlerinin satılacağı bir online platform olarak kurgulanmıştır.

Eğlenceli bilgi yarışması

Proje web, Android ve iOS platformları için geliştirilmiştir. Sistem içerisinde klasik bilgi yarışması, düello(multiplayer), mağaza, günün sorusu gibi bir çok birleşen bulunmaktadır.

Projeye Git

Tamamlandı

Proje Fransa'da faliyet gösteren bir inşaat firması için geliştirilmiştir. Müşteriler yaptıracağı tadilat için online fiyat alıp, rezarvasyon yaptırabilmektedir. Ayrıca sistemin arka planında bir takvim modülü geliştirilmiştir. Firma iş planını bu takvim üzerinden gerçekleştirmektedir.

Projeye Git

Tamamlandı

Firmanın İstanbul'da 3 farklı etkinlik mekanı bulunmaktadır. Bu mekanlarının tanıtımı, menülerini vb... modern tasarımla harmanladık. Ayrıca SEO çalışması ile pazarlama konusunda katkı sağladık.

Projeye Git

Tamamlandı

Türkiye'nin önde gelen savunma haberleri sitesini sıfırdan geliştirdik. Firmaya özel tasarım, özel yazılım, yazılımsal SEO, Google News kaydı gibi hizmetler sunduk.

Projeye Git

Tamamlandı

Prof. Dr. Teoman DAL için hazırlamış olduğumuz hasta takip sistemiyle, hasta takibinin yapılması, hasta iyleşme süreçlerinin takibi vb... konulara çözüm üretilmiştir.