VINU Nedir ? Nasıl Alınır ? (Vita Inu)

VINU Nedir ? Nasıl Alınır ? (Vita Inu)

VINU Nedir ? Nasıl Alınır ? (Vita Inu)

VINU (Vita Inu), Vitex borsasında listelenmiş bir meme tokenidir. Shiba ve Doge'ye bir tepki olarak ortaya çıkmıştır ve gelecek vaat eden bir token olarak kabul edilmektedir. VINU'nun özellikleri şunlardır:

    Hissizdir ve enflasyon yoktur.

    İşlemler roket hızında gerçekleşir.

    DAG tabanlı olduğu için herhangi bir transfer ücreti ödenmez.

    Transfer işlemleri sırasında düşük enerji tüketimi nedeniyle çevre dostudur.

Vinuverse, VINU'nun geliştiricilerinin Metaverse dünyasına giriş yapacaklarını belirttikleri bir kavramdır. Vinuverse, oyunlar ve NFT projeleri gibi alanlarda faaliyet gösterecektir. VR teknolojisi kullanarak oyunlar piyasaya sürüleceği ve metavarse trendine uygun projelerin geliştirileceği belirtilmektedir.

VINU'nun yol haritası, Vitex borsasında listelenmesi ve daha sonra diğer borsalarda yer alması gibi aşamaları içermektedir. Hotbit borsası da dahil olmak üzere yeni borsalarda da listelenmeyi hedefledikleri ifade edilmektedir.

VINU'yu satın almak için Vitex veya Hotbit borsalarında hesap açmanız gerekmektedir. Vitex borsasından nasıl alınacağına dair adımları aşağıda bulabilirsiniz:

Öncelikle Vitex cüzdanına Binance üzerinden para göndermeniz gerekmektedir. Bunun için Vite satın alarak gönderim yapabilirsiniz.

Binance üzerinden Vite satın alın.

Google Play'den Vite cüzdan uygulamasını indirin.

Hesabınıza giriş yapın ve ana menüden alma ekranına gidin. Vite cüzdan adresinizi kopyalayın.

Kopyaladığınız adresi Binance üzerinden Vite transferi yaparak Vitex borsasına gönderin. Memo kısmını boş bırakabilirsiniz.

Viteniz hızlı bir şekilde Vitex borsasına geçecektir. Varlıklarım menüsünden transfer yaparak var olan Vitenizi alım satım cüzdanına transfer edin ve Pow çalıştırın.

Transfer yaptıktan sonra Alım Satım menüsünden vite/vinu parametresini kullanarak VINU satın alabilirsiniz veya vite/usdt parametresiyle Vitenizi dolara çevirip usdt/vinu parametresiyle VINU alabilirsiniz.

Türkiye Telegram Grubu (t.me/vinuturkey) üzerinden VINU ile ilgili yardım alabilirsiniz.