Uluslararası Bilişim Teknolojileri Hukuku Sempozyumuna Sponsor Olduk

Uluslararası Bilişim Teknolojileri Hukuku Sempozyumuna Sponsor Olduk

Uluslararası Bilişim Teknolojileri Hukuku Sempozyumuna Sponsor Olduk

3-4-5 Aralık 2021 tarihlerinde Üsküdar Bilim Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Bilişim Teknolojileri Hukuku Sempozyumu'na sponsor olmaktan mutlu ve gururluyuz.

Her yıl düzenlenmesi planlanan ve hibrit olarak gerçekleştirilecek olan sempozyuma destek vermeye başladık. İstanbul Üsküdar Bilim Merkezi'nde gerçekleştirilecek sempozyuma yurtiçi ve yurtdışından konuşmacılar katılacaktır. Ayrıca İstanbul'da yer alan katılımcılar, pandemi koşulları eşliğinde sempozyuma katılabileceklerdir.

Sempozyuma bilişim teknolojileri alanında uzman akademisyenler, hukukçular ve avukatlar katılım sağlayacaktır. Bu sempozyumun amacı, bilişim teknolojileri hukuku alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri, ayrıca mevcut ve doğabilecek sorunlara çözüm önerileri getirmek için bir zemin oluşturmaktır.

Sempozyumun detayları şu şekildedir:

Sempozyum tarihi: 3-4-5 Aralık 2021; katılım ücretsizdir.

Sempozyum, Yüksek Öğretim Kurumu tarafından belirlenmiş olan Doçentlik kriterlerine göre uluslararası sempozyum niteliğini taşımaktadır.

Sempozyumun en az altı oturumuna katılım sağlayanlar katılımcılar için "Sempozyum Katılım Belgesi" düzenlenecektir.

Sempozyum Katılım Belgesi alabilmek için sempozyum öncesi kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemleri ve daha fazla bilgi için bthukukusempozyumu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu sempozyuma sponsor olarak destek vermekten dolayı büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve bilişim teknolojileri hukuku alanındaki gelişmelerin paylaşılacağı bu önemli etkinliğin başarılı geçmesini diliyoruz.