Tüm Kripto Para Borsaları Tek Platformda !

Tüm Kripto Para Borsaları Tek Platformda !

Tüm Kripto Para Borsaları Tek Platformda !

Allbalance.me gibi bir platform aracılığıyla tüm kripto para borsalarındaki cüzdanlarınızı ve kar/zarar durumunuzu tek bir ekranda takip edebilirsiniz. Bu platform, Binance, Gate.io, Huobi gibi büyük borsaları desteklemektedir.

Platforma web sitesi üzerinden giriş yaparak kripto cüzdanlarınıza erişim sağlarsınız. Ardından üç farklı borsada bulunan cüzdanlarınızı görebilir ve net kar/zarar durumunuzu takip edebilirsiniz. Bu platformun size ait cüzdan bilgilerinizi görmesi veya paylaşması mümkün değildir ve güvenlik önlemleri alınmıştır.

Süreç oldukça basittir. İlk olarak web sitesine girerek üyelik işlemlerinizi tamamlarsınız. Şu anda platform, ilk üyelere ücretsiz katılım imkanı sunmaktadır. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra onay mailini alarak üyeliğinizi aktive edebilirsiniz. Üye olan kullanıcılara otomatik olarak 10 Dogecoin hediye edilmektedir.

Sonrasında kullanıcılar, kendi cüzdanlarının bulunduğu borsalara giriş yapmalıdır. Platform aracılığıyla güvenli bir şekilde bu girişler gerçekleştirildikten sonra tüm kar/zarar durumları tek bir ekranda görülebilir hale gelir. Bu şekilde, kripto para borsalarındaki hesaplarınızı ve karlılık durumunuzu daha kolay takip edebilirsiniz.