Token Oluşturma Hizmeti 2023
  • Ahmet G.

Token Oluşturma Hizmeti 2023

Token oluşturma hizmeti, kripto para dünyasında yer almak isteyen şahıs, şirket veya kurumların kripto paralarını oluşturmalarına yardımcı olduğumuz hizmettir.Şirketimiz birçok yatırımcıya token hizmeti sundu. Whitepaper, ICO süreci, Stake alanları ve token çıkarma süreçleri birçok projede başarılı bir şekilde tamamlandı.

Sizlerde kendi tokenlarınızın kripto dünyasında yer almasını isterseniz bizler ile iletişim kurun.

Token Oluşturma Süreci
Token çıkarma işlemi müşterimizin taleplerine göre şekillenmektedir. Çıkarma maliyeti de bu taleplere göre değişim göstermektedir.

WhitePaper 
Birçok kullanıcımız projelerinin tamamını bizlere teslim ettiklerinden dolayı, whitepaper hazırlama işlemini de bizlere aktarmaktadır.

Projenizi en iyi açıklayan ve yatırımcı çekmesine imkan tanıyan bir tasarım ile white paperi oluşturuyoruz.

Web Site Hazırlanması
Bir kripto paranın yatırımcı ile ilk karşılaşması web site aracılığı ile gerçekleşmektedir.

Web siteniz ne kadar profesyonel gözükürse token'a olan güven de o kadar artacaktır.

App (Mobil Uygulama)
Mobil uygulama genelde token oluşturmak isteyen müşterilerimizin talepleri arasında yer almıyor. Fakat bazı projelerde mobil uygulama desteği talep eden şirketlere bu hizmeti de sağlıyoruz.

ICO (Ön Satış)
Kripto paraların fon toplama işlemi ICO olarak adlandırılır. ICO sürecini hazırlamış olduğumuz yazılım ile birlikte başarılı bir şekilde geçirmenizi hedefliyoruz.Yatırımcıları projenize ikna ettiğiniz sürece ICO süreci başarılı bir şekilde tamamlanır. Bazı şirketler de ICO süreci etkili olmadığı için yatırımcılara geri ödeme yapmak istedi.

Yazılımlarımızda bu özellikte bulunmaktadır.

Coin Market Cap ve Borsa Listelenmeleri
Bir token'ın sergilendiği ilk alan CMC'dir. Bu alanda yer almak iseyen projelere token oluşturma süreci tamamlandıktan sonra listeleme hizmeti sağlamaktayız.Borsa listelemelerinde ise durum biraz daha farklı bu konuda borsaların gerekliliklerini yerine getirmeniz gerekmektedir. Fakat gerekli bağlantıları sizler için sağlayabilmekteyiz.

Token Oluşturma Maliyeti
Token oluşturmanın net maliyetini öğrenmek için bizler ile iletişim kurmanızı bekliyoruz. Birçok proje istek ver taleplere göre farklılık gösterdiği için maliyetlerde de değişiklikler oluşmaktadır.Bu noktada sıfırdan oluşacak bir yazılım için sizlere en uygun maliyeti çıkarmayı hedefliyoruz.

Token Oluşturma Fiyatını Belirleyen Etklenler
Projenin büyüklüğü ve yazılımın içeriği.
Whitepaper desteği.
Web site ve mobil uygulama talepleri.
Listeleme talepleri.
Stake ekranının yazılımı.
ICO talep toplama süreci.
Özel ağda mı yoksa Binance, Tron veya Ethereum ağında mı token oluşturma işlemi gerçekleşecek.