Stephen Curry Mana’ya Ortak Oldu !

Stephen Curry Mana’ya Ortak Oldu !

Stephen Curry Mana’ya Ortak Oldu !

Stephen Curry'nin Decentraland (MANA) projesine ortak olduğuna dair haberlerin yayıldığından bahsetmişsiniz. Stephen Curry, NBA'da üçlük rekoru kırmış bir süper star ve kripto para dünyasına aktif bir giriş yapıyor.

Metaverse dünyasının artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik alanlarında hızla büyümesi, Facebook'un adını Meta olarak değiştirmesi gibi gelişmelerle tetikleniyor. Bu nedenle kripto para yatırımcıları meta projelerine olan ilgilerini artırmış durumda.

Decentraland projesi sahibi, Stephen Curry'nin Mana tokenlerine ortak olduğunu belirten bir tweet paylaştı. Bu haberin ardından Mana tokeni belirgin bir yükseliş gösterdi. Birçok yatırımcı, düşük seviyelerden Mana satın alırken, fiyatı hızla yükselerek 3 dolar seviyelerinden 3,38 dolar seviyelerine sert bir ATH (Tüm Zamanların En Yüksek Değeri) gerçekleştirdi. Ancak şu an hangi yöne gideceği ve kar satışı yapılıp yapılmayacağı konusunda belirsizlikler bulunuyor.

Stephen Curry, kripto dünyasında daha önce de çeşitli adımlar atmıştır. Örneğin, NFT serisinden aldığı özel bir profil fotoğrafını Twitter hesabında sergilemiştir. Ayrıca gelecekte kripto para dünyasında daha aktif olmayı planladığı ve farklı projelerde yer alabileceği de belirtilmektedir.

Stephen Curry'nin NBA'deki kariyerinin yanı sıra çeşitli alanlarda yatırımlar yaptığı ve kripto para alanında da aktif bir şekilde yer almaya çalıştığı belirtilmektedir.