Pacsun 11 Kripto Parayı Kabul Etti !

Pacsun 11 Kripto Parayı Kabul Etti !

Pacsun 11 Kripto Parayı Kabul Etti !

PACSUN, Avrupa'da birçok şehirde bulunan perakende toptancısı ve gençlik kıyafetleri satan bir firma olarak, artık tüm mağazalarında kripto para ödemelerini kabul etmektedir. PACSUN, teknolojiyi desteklediklerini her alanda göstermektedir ve ödeme alanında da kripto paraların kullanılacağını belirtmektedir. Amerika'da 50 şubesi bulunan PACSUN, gençlik giyim perakende mağazaları olarak tanınmaktadır.

Firma, nakit veya kredi kartıyla yapılan ödemelerin yanı sıra kripto para ödemelerini de kabul etmektedir. Kripto para ödemeleri için 50 şubesine aktif olarak çalışan POS sistemleri yerleştirmiştir. 11 farklı kripto para seçeneğiyle marka, satışlarını artırmayı hedeflemektedir. Gençlerden gelen yoğun talepler üzerine PACSUN, kripto para dünyasına adım atmış ve ödeme noktasını 11 farklı kripto para ile entegre etmiştir.

Kripto para dünyasının getirdiği yeniliklerle birlikte birçok şirket ve kurum, bu yeni ödeme yöntemini entegre etmeye devam etmektedir. Kripto paralar, dünya genelinde birçok yatırımcı tarafından kullanılmakta ve yaygınlaşmaktadır. PACSUN da bu noktalardan biri olarak gençlerin ihtiyaçlarını karşılayan bir perakende firmasıdır. Gençlerin yoğun olduğu bir yerde kripto paranın olmaması tepkilere yol açmıştır.

PACSUN, Bitpay gibi bir kripto para finans merkeziyle anlaşma yapmıştır. Bu anlaşma kapsamında, bitcoin (BTC), bitcoin cash (BCH), ethereum (ETH), sarılmış bitcoin (WBTC), dogecoin (DOGE) ve litecoin (LTC) dahil olmak üzere 11 farklı kripto varlığını kabul edeceğini duyurmuştur.

Kripto paralar her geçen gün daha fazla yaygınlaşmakta ve karşımıza çıkmaktadır.