MANA , SAND ve ENJ Fiyat Analizi !

MANA , SAND ve ENJ Fiyat Analizi !

MANA , SAND ve ENJ Fiyat Analizi !

MANA, SAND ve ENJ gibi metaverse kripto para birimlerinin fiyat analizine göre şu durumda bulunmaktadır:

MANA Fiyat Analizi: MANA, sert bir yükseliş hareketiyle 3,60 $ seviyelerine kadar tırmandı, ancak daha sonra düzeltme hareketleriyle tekrar 3,39 $ seviyelerine geriledi. 200 haftalık ortalama ve 3,65 $ gibi güçlü bir direnç noktası dikkat çekmektedir. Birçok yatırımcı ve şirket, bu ana direnç noktasının kırılması durumunda MANA'da ani bir tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşabileceğini belirtmektedir. Ancak bu durum BTC hareketlerine de bağlı olacaktır. Relative Strength Index (RSI), fiyatta birikim hareketinin yaşandığını ve patlama hareketi olasılığına işaret etmektedir. Fibonacci direnç noktaları sırasıyla 3,6483, 4,0291, 4,2643 ve 4,6450 olarak belirlenmiştir. MANA için düzeltme hareketinin en alt noktasının tahmini değeri ise 2,92 $ seviyesidir. Bu seviyenin kırılması durumunda bir sonraki destek noktası 2,20 $ seviyeleri olacaktır.

SAND Fiyat Analizi: SAND/USDT parametresine göre, 7,76 $ direnç noktası iki kez test edildi, ancak henüz yanıt almadan düzeltme hareketine girdi. Şu anda 4,93 $ destek noktasının üzerinde kendini koruma çabaları görülmektedir. Başarılı bir şekilde devam ettiği görülmektedir. BTC ve diğer kripto varlıklarda felaket senaryoları yaşanmazsa, ilk hedef tekrar 7,76 $ seviyeleri olacaktır. Eğer 7,76 $ seviyesinin üzerinde günlük kapanışlar gerçekleşirse, bir sonraki hedef 10 $ seviyeleri olacaktır.

ENJ Fiyat Analizi: BTC düşüşüyle birlikte ENJ de sert düşüşler yaşadı ve şu anda güncel kur değeri 2,41 $ seviyesindedir. ENJ, 3,5 $ seviyesinin üzerinde yer almaya çalışırken derin bir düzeltme hareketine girmiştir. Diğer projelere göre daha sert bir düzeltme yaşamaktadır. İlk hedef tekrar 3,5 $ seviyelerine yükselmektir. Henüz düşüş trendinde olan ENJ, bir kırılma hareketi yaşarsa sert bir yükselişle karşılaşabilir. Yükseliş kanalı içerisinde bir destek gözlemlenmektedir, ancak BTC'nin sert hareketleri ENJ'nin yolunu belirleyecektir.