MANA , SAND ve AXS Analiz
  • Ahmet G.

MANA , SAND ve AXS Analiz

MANA, SAND ve AXS gibi metaverse alanında faaliyet gösteren kripto para birimlerinin analizine geçelim.

Decentraland (MANA) Analizi: MANA, kullanıcıların Ethereum ağı üzerinde uygulama geliştirebileceği, etkinlikler düzenleyebileceği ve para kazanabileceği bir ekosistem sunan bir ortam geliştirici olarak tanımlanıyor. MANA, BTC'nin düşüş hareketiyle bir düşüş kanalına girdi ve uzun bir süre bu kanalda hareket etmek zorunda kaldı. Ancak şimdi tepki vererek bu kanaldan çıktı ve 3,23 $ seviyelerine kadar yükseldi.

BTC'nin yükselişiyle birlikte MANA, kendi kanalından çıkarak gün içinde 3,30 $ seviyelerine kadar yükseldi. Ancak bu hareketlerin tamamen BTC'nin yönüyle oluştuğu söylenebilir ve BTC tekrar düşüşe geçerse, MANA'nın da düşüş hareketine devam etme olasılığı yüksek görünüyor.

Sandbox (SAND) Analizi: Adidas, Snoop Dogg ve ATARI gibi markaların desteklediği Sandbox (SAND), bir metaverse projesi olarak oyun alanı sunuyor ve binlerce oyunun bulunduğu bir ortamda oyun oynayarak kazanç elde etme imkanı sağlıyor. SAND, 20 Aralık'tan 21 Aralık'a kadar yaklaşık %8 düşüş yaşadı. MANA gibi düşüş kanalında hareket ederken, BTC'nin yükselişiyle birlikte 5,02 $ seviyelerine kadar yükseldi.

Axie Infinity (AXS) Analizi: Metaverse dünyasında bir savaş oyunu olarak başlayan ve kullanıcıların kazanç elde ettiği AXS, üçe üç savaşlarda kendinizi geliştirme ve ödüller kazanma fırsatı sunuyor. Oyun pazarında NFT'leri satarak gelir elde etme imkanı bulunuyor. Güncel olarak 96 $ seviyesinde seyreden AXS, BTC'nin hareketlerini izlemeye devam ediyor. Düşüş kanalından çıkarak iyi seviyelere yükseldi. Burada da belirleyici faktör BTC olmaya devam edecektir.

Özetle, MANA, SAND ve AXS gibi metaverse kripto para birimlerinin değerleri, BTC'nin hareketlerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle, BTC'nin fiyat hareketlerini dikkatle takip etmek önemlidir.