En Popüler 5 NFT Projesi
  • Ahmet G.

En Popüler 5 NFT Projesi

CryptoPunks: 2017'de Larva Labs tarafından geliştirilen CryptoPunks, nadir NFT eserlerini içeren bir koleksiyondur. Örneğin, 24 farklı NFT modeli içeren maymun projesi, birçok yatırımcı tarafından rağbet görmüştür.

Zombie Zoo: Zombie Zoo projesi, hayvanların zombi olarak tasarlandığı ve 8 piksel NFT serisi olarak sunulduğu bir koleksiyondur. CryptoPunks'tan sonra popülerliği yüksek olan bir NFT koleksiyonudur.

NBA Top Shot: Dapper Labs tarafından Amerikan Basketbol Ligi (NBA) ile işbirliği yaparak geliştirilen NBA Top Shot, gerçek basketbol anlarını temsil eden NFT serileri sunar. Oyuncular, bu platformda video, kart veya fotoğraf gibi çeşitli NFT'leri satın alabilir veya takaslayabilir.

MekaVerse: MekaVerse, Japonca'da "mekanik" anlamına gelen "Meka" kelimesi ile "evren" anlamına gelen "verse" kelimesinin birleşmesiyle ortaya çıkmış bir NFT koleksiyonudur. Ünlü sanatçılar, gelecek yıllarda video çalışmalarına da başlama niyetinde olduklarını belirtmişlerdir.

Crypto Baristas: Crypto Baristas, kahve kültürünü NFT dünyasına taşıyan bir NFT serisidir. Bu koleksiyonda, ilk yayında 60 farklı kahve NFT'si sergilenmiş ve satışı gerçekleşmiştir. Gerçekleşen satışların bir kısmı, kafe sektörünün gelişimi için bir bankada fon olarak saklanmaktadır. Kahve severlerin ilgisini çekebilecek bir NFT serisidir.