Dogecoin Grafik İncelemesi

Dogecoin Grafik İncelemesi

Dogecoin Grafik İncelemesi

Dogecoin'in grafik incelemesine göre, değeri bugün 0.26 dolara kadar geriledi ve yukarı doğru düzeltme hareketi 0.27 seviyelerinde durdu.

Dogecoin, bu baskılar doğrultusunda 0.26 dolar desteğinin altına düşme riskiyle karşı karşıya. Eğer destek kırılırsa, altcoin olan Dogecoin'in 0.23 doların altına düşmesine neden olabilir. Destek kırıldığında, düşüş eğilimi devam edeceği gibi görünüyor. Diğer bir senaryoda ise, 0.26 dolarlık destek devam eder ve aşağı yönlü bir kırılma gerçekleşmezse, birçok yatırımcı bu seviyeyi destek olarak kullanarak long pozisyonlarına geçmek isteyebilir. Bu noktada Dogecoin için bir karar anı diyebiliriz.

Göstergelere göre, Dogecoin'in fiyatı kripto para borsalarında yapılan alım satım emirlerine bağlı olarak short ve long işlemleri için bir denge üzerinde duruyor. Mevcut desteğin devam etmesi durumunda Dogecoin'in fiyatı tekrar yükseliş trendine girebilir. Dogecoin şu anda günlük stokastik alanda %40'ın altında yer alıyor ve grafikte yatay bir eğimle düşüş eğiliminin zayıfladığı görülüyor.

Yön konusunda kesin bir şey söylemek zor, ancak Dogecoin kesinlikle düşüş trendi içinde bulunuyor. Dogecoin şu anda 0.26 dolar desteği üzerinde kalmayı başarmış durumda, bu da grafikten net olarak görülebiliyor. Düşüş trendinin devam edip etmeyeceği henüz belirsiz, eğer bu seviyeyi destek olarak kullanırsa yeni bir trend oluşabilir. Ayrıca, 31 Ekim'de düşüş trendi, %78.6 Fibonacci düzeltme seviyesini test eden bir düzeltme olduğunu gösterdi. Buradan da 0.23 dolar desteğine düşebileceği ve buradan tekrar yükseliş trendine girebileceği anlaşılabilir.