DogeCoin’de Son durum !

DogeCoin’de Son durum !

DogeCoin’de Son durum !

DogeCoin, Elon Musk'ın tweet serisiyle hızlı bir yükseliş yaşamış olsa da şu anda karamsar bir performans sergilemektedir. Özellikle SHIBA Coin'in %80 değer kazandığı bir dönemde DogeCoin'in sabit kalması, endişe yaratmaktadır.

DogeCoin aslında eğlence amaçlı bir token olarak başlamış ve önce Elon Musk'ın tweetleri, ardından da halkın desteğiyle büyük bir yükseliş yaşamıştı. Ancak şu anda durgun bir seyir izlemektedir.

DogeCoin'in güncel kur değeri 0.25201000 USD'dir. Bir haftadır bu seviyelerde gezinerek, Bitcoin ve diğer kripto paraların ani yükselişlerine tepki verememiş ve seviyesini korumuştur.

Teknik ve grafik analizler, DogeCoin'in bir sıkışma yaşadığını göstermektedir. Şu anda ana direnç seviyesi 0.2868 olarak görülmektedir. Eğer DogeCoin bu direnci kırarsa, hızlı bir şekilde yukarı yönlü bir hareket yapabilir, SHIBA gibi yükselişler yaşayabilir.

Aşağıda destek noktası ise 0.2000 seviyesinde bulunmaktadır. Bu seviyenin kırılması durumunda olumsuz bir hava oluşabilir ve fiyat düşebilir. DogeCoin'in bir karar vermesi gerekecektir, aşağı ya da yukarı doğru sert hareketler beklenmektedir.

Birçok kripto para yatırımcısı şu anda nakit olarak beklemektedir. Yatırımcılar, DogeCoin'in yapacağı harekete göre tercihlerini kullanacak gibi görünmektedir. Ayrıca, Elon Musk tarafından bir tweet beklenmesi de gerçektir. Herhangi bir DogeCoin kelimesinin geçtiği tweet serisiyle birlikte DogeCoin'in yukarı yönlü bir yükseliş gerçekleştirmesi beklenmektedir.

DogeCoin'in mevcut seviyesi günlük kur bazında 0.2520100 USD olarak bilinmektedir. Alt sınır 0.20000 olarak göze çarpmaktadır ve üst direnç noktası ise 0.2868'dir. Şu anda bu iki değer arasında sıkışmış durumdadır ve önümüzdeki günlerde vereceği kararla bir yöne doğru kırılma yapması beklenmektedir.

Yukarıda verilen bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bu sadece bir not ve genel bilgidir.