DogeCoin Çıkışında Engel Büyük !

DogeCoin Çıkışında Engel Büyük !

DogeCoin Çıkışında Engel Büyük !

DogeCoin'un çıkışı önemli engellerle karşı karşıya!

DogeCoin, yatırımcılar arasında yoğun bir talep gördü ve haftalık ortalama değerini korumayı başardı. Ancak hızlı yükseliş, alıcıların ve satıcıların belirledikleri kripto çizgilerinde kendilerini korumaya devam etmesine neden oldu.

Kripto para birimleri, blockhcain ağında aşırı dalgalanmalarıyla tanınır. Ancak DogeCoin, 200 günlük hareketli ortalama (DMA) seviyesini bile geçememesi nedeniyle sert bir düşüş veya birçok kurumun DogeCoin'e sahip olmaktan vazgeçme ihtimali olduğu tahmin edilmektedir. Bu tahminlere göre ilerleyen dönemlerde DogeCoin'de alımlarla birlikte sert hareketler yaşanabilir.

34 milyar dolarlık piyasa değeriyle DogeCoin, coin listesinde 7. sırayı zorluyor ancak diğer kripto para birimlerinin kazançlarına kıyasla DogeCoin çok az kazanç sağladığı için geleceği tam olarak belirsiz kalmaktadır.

DogeCoin Teknik Analizi!

DogeCoin, bir mem coin olarak ortaya çıktı ve Elon Musk sayesinde büyük bir popülarite kazandı. Ancak DogeCoin, 200 günlük hareketli ortalama seviyesini kırmaya yönelik son atağından sonra, birkaç tweet sonrasında büyük getiriler sunabilir.

DogeCoin Grafikleri

DogeCoin, 21 Ekim tarihinde sıkıştığı noktadan destek buldu ve yukarı yönlü hareketine başladı. 200 günlük hareketli ortalama seviyesine dokunması, DogeCoin'in en yakın direnç noktasını olan 0.262 doları kırmasına yardımcı oldu. Bu nedenle, DogeCoin'in ilerleyen dönemlerde bu direnç seviyesini aşması beklenmektedir. Şu anda bu fiyattan alım yapılması durumunda yaklaşık %7 oranında kar elde edilebilir.

Ancak eğer DogeCoin, 0.20 dolar seviyesinin altına düşerse, bu noktada başarısızlık yaşanabilir ve DogeCoin kendisini düşük seviyelerde bulabilir. Ancak DogeCoin, yukarı yönlü bir hareketle yatırımcıları peşinden sürüklerse, kripto para dünyasında büyük kazançlar elde etme potansiyeline sahip olabilir.