Cordano Uçuşa Geçti !

Cordano Uçuşa Geçti !

Cordano Uçuşa Geçti !

Cuma günü Çin Merkez Bankası'nın açıklamalarından sonra kripto para borsalarında büyük bir düşüş yaşandı. Ancak Cardano Coin, bu düşüşten sonra %10 oranında bir değer artışı göstererek $2,3572 seviyesinden işlem görmeye devam etmektedir. Bu, 22 Eylül tarihinden sonra kripto para piyasalarında ortaya çıkan en büyük artış oranlarından biridir. Birçok altcoin kendini toparlayamadı, ancak Cardano Coin gerçekten hız kazanmaktadır.

Bu hızlı yükselişle birlikte Cardano Coin'in piyasa değeri $74K'ya ulaşırken, toplam kripto para piyasasının ortalama değerine oranı %3 oldu.

Son 24 saat içinde Cardano Coin, $2,2395 ile $2,3799 seviyeleri arasında büyük bir işlem hacmiyle işlem görmektedir.

Cardano Coin'un amacı nedir? Cardano Coin, kripto para borsalarında transfer işlemlerinde kullanılan bir ADA coin türüdür. Hızlı ve güvenilir işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlamak için diğer birçok kripto para birimi gibi tasarlanmıştır. Yatırımcılar arasında sevilen ve tercih edilen nadir coinlerden biridir. Büyük düşüşten sonra birçok yatırımcı bu fırsatı değerlendirerek Cardano Coin alımına başladı ve gelecek günler için yatırım amacı olarak Cardano'yu belirledi.

Cardano'nun bu hızlı yükselişi ne kadar süreceği merak konusu. Gelecekte adından oldukça fazla söz ettirecek olan Cardano Coin şu anda hala 2.000 dolar seviyesinden işlem görmektedir.

Cardano Coin Grafik Analizi Düşen trendini kırdıktan sonra hızlı bir yükseliş trendine giren Cardano Coin şu anda %10 artışla yoluna devam etmektedir. 1 ay önce olduğu 3.000 dolar seviyesine ne zaman geri döneceği merakla beklenmektedir. Bu noktada Bitcoin'den alacağı güç oldukça etkili olacaktır. Birçok yatırımcı, Bitcoin'in dip çalışmasını tamamladığını ve artık yükseliş trendine girdiğini düşünmektedir. Eğer bu senaryo gerçekleşirse, Cardano Coin'in de Bitcoin'e bağlı olarak yukarı yönlü bir hareket göstermesi beklenmektedir.

Cardano Coin'in önünde uzun bir yol olduğu açıktır. Birçok yatırımcı, uzun vadede elinde tutmaya devam etmektedir. BTC ve ETH'den etkilendiği göz önüne alındığında, yatırımlarınızı mutlaka profesyonel yardım alarak gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

Yukarıdaki yorumlar, sadece kendi notlarımızdır ve hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi içermemektedir.