Bu Haftanın En Çok Kazandıran 3 Coini
  • Ahmet G.

Bu Haftanın En Çok Kazandıran 3 Coini

Bu yazıda, 27 Eylül 2021 ile 3 Ekim 2021 tarihleri arasında kripto para dünyasında ilk 100'e giren kripto paralardan en çok kazandıran ve kaybettiren üçer coinin yorumlarını gerçekleştirdik.

Haftanın En Çok Kazandıran 3 Coini

Bu hafta, Bitcoin önderliğinde kripto paralarda genel bir yükseliş yaşandı. İşte ilk 100 içinde en çok yükselen üç coinin analizleri:

OMG Network (OMG)

OMG Network (OMG) bu hafta muazzam bir yükseliş gösterdi. %100'lük bir artışla yatırımcılarını sevindirdi. Bu yükselişle birlikte OMG Network kripto para sektöründe 56. sıraya kadar yükseldi. İndikatörler, OMG için artık belirli bir doygunluğa ulaştığını gösteriyor. Özellikle Relative Strength Index (RSI) indikatörü, OMG'nin bir süre için doygunluğa ulaştığını belirtiyor. Macd indikatörüne bakarsak, hafta başında sıfırın altında güçlü bir al sinyali verdi, ancak henüz satış sinyali vermedi. Ancak ilerleyen günlerde satış sinyali verebilir. Bollinger Bands indikatörüne göre, OMG coinin Bollinger Bandı daraldıktan sonra muazzam bir yükselişle patladı. Destek bölgelerimiz 11.117 ve 13.140 noktalarında bulunuyor.

Axie Infinity (AXS)

Oyun sektöründe yer alan Axie Infinity (AXS) coin bu hafta oldukça dikkat çekti. 11 ay önce Binance'de 0.10 centten ön satışı yapılan AXS coin şu anda bu noktanın 1000 kat üzerinde değerlenmiş durumda. %70 değer kazanan AXS coin, yatırımcıları mutlu etti. Kripto para sektöründe 30. sıraya kadar yükselen AXS, birçok kişinin favorisi konumunda. RSI indikatörü, AXS için bir miktar satışın başladığını ve bu durumun devam edebileceğini gösteriyor. Macd indikatörüne baktığımızda, AXS coinin düşüşe geçebileceğini ve sıfır bölgesinin üstünde güçlü bir satış sinyali verme eğiliminde olduğunu görüyoruz. AXS coin, Bollinger Bandını parçalayarak muazzam bir yükseliş gerçekleştirdi. Destekler 78.49 bölgelerinde bulunuyor.

Qtum (QTUM)

Bu hafta en çok yükselen üçüncü coin olan QTUM, %46'lık bir artış yaşadı. Kripto para sektöründe 79. sıraya kadar yükseldi. QTUM, yatırımcılara güven veren bir performans sergiledi ve diğer yatırımcıların da ilgisini çekti. RSI indikatörü, QTUM için yatırımcıların satış yapmaya başladığını gösteriyor. Macd indikatörüne baktığımızda, en son al sinyali vermesine rağmen henüz satış sinyali vermediğini görüyoruz. Bollinger Bandını başarılı bir şekilde kıran QTUM için destek bölgelerimiz 12.71 ve 12 dolar arasında bulunuyor. Direnç noktaları ise 14.90 ve 16.14 olarak görülüyor.