Bu Haftanın En Çok Kaybettiren 3 Coini

Bu Haftanın En Çok Kaybettiren 3 Coini

Bu Haftanın En Çok Kaybettiren 3 Coini

Haftanın En Çok Kaybettiren 3 Kripto Parası

Bu hafta kripto para piyasalarında genel olarak bir yükseliş yaşanmasına rağmen bazı coinler düşüş yaşadı. İşte en çok kaybettiren 3 coinin analizi:

IOST (IOST)

IOST coin bu hafta %5 düşüş yaşayarak yatırımcılarını tatmin etmedi. Kripto para sıralamasında 97. sırada yer almaktadır. Diğer coinlere kıyasla düşüş yüzdesi daha düşük olsa da, hala 0.05 seviyesinde destek bulunmaktadır. 0.063 seviyesi ise direnç olarak karşımıza çıkmaktadır. RSI indikatörüne göre alımlar ve satımlar dengededir. MACD indikatörü sıfırın üzerindedir. Önümüzdeki günlerde piyasanın olumlu seyretmesi durumunda IOST coin için bir yükseliş beklenmektedir.

Compound (COMP)

Compound coin bu hafta %2.50 düşüş yaşadı ve yatırımcılar beklemeye geçti. Kripto para sıralamasında 62. sırada yer alan COMP, henüz yükselişe geçmedi. RSI indikatörü alımların yavaşça arttığını göstermektedir. MACD indikatörü ise sıfırın altından yukarı yönlü bir harekete işaret etmektedir. Bollinger Bandı üst bandına temas edip geri düşen COMP için bir sonraki denemede üst bandı kırabilecek mi sorusu akıllarda. Destek bölgeleri 262 ve 307 dolar iken direnç bölgeleri 375 ve 455 dolardır.

Maker (MKR)

Maker coin bu hafta neredeyse %1 düşüş yaşadı ve kripto para sıralamasında 55. sırada yer aldı. 2225 dolar destek bölgesine sahiptir. Direnç bölgeleri ise 2562 ve 2899 dolardır. RSI indikatörü MKR için alımların arttığını göstermektedir. MACD indikatörü ise sıfırın üzerinde ilerlemektedir ve herhangi bir satış sinyali vermemektedir. Bollinger Bandı oldukça daralmış durumdadır, bu da yakın zamanda keskin bir hareketin olabileceğini göstermektedir. Yukarı veya aşağı yönlü bir hareketin gerçekleşme ihtimali oldukça yüksektir.