Bondly Coin’e Ne Oldu ?
  • Ahmet G.

Bondly Coin’e Ne Oldu ?

Bondly coin, kripto para dünyasında hareketli bir başlangıç yaptı ve 0,41 dolar seviyesindeki kripto borsalarında listelendi. Özellikle büyük hacimlere sahip gate.io gibi kripto borsalarında başarılı bir performans sergiledi. Bondly coin, NFT sistemi kurarak dikkat çekti ve birçok özel eseri NFT olarak satışa sunarak önemli projelere imza attı. Ancak, başarılı bir süreçten sonra birdenbire sert düşüşler yaşamaya başladı ve fiyatı 0,030 dolara kadar geriledi. Bu düşüşü geçici olarak gören birçok yatırımcı, bu durumu bir alım fırsatı olarak değerlendirdi. Alım işlemleri, hacim artışıyla birlikte bir süre yatay seviyelerde devam etti. Ancak, daha sonra Bondly coin beklenmedik bir şekilde hacklendiği haberiyle sarsıldı.

Bondly'nin hacklenmesi, başarılı giden NFT çalışmalarına beklenmedik bir darbe vurdu. Fiyatı bir gece ansızın 0,035 dolara kadar düştü. Bu durumda herkes ne olduğunu anlamaya çalışırken Bondly yatırımcıları büyük bir şaşkınlık yaşadı. Bondly tarafından yapılan açıklamada, hacklenme sorunu yaşadıkları ve bunun kendilerini çok üzdüğü twitter üzerinden duyuruldu. Birçok yatırımcı, hack olayının aslında bir operasyon olduğunu düşünse de Bondly, bunu tamamen yalanladı.

Hack olayını ortadan kaldırmak için güncellemeler getirdiklerini duyuran Bondly, yatırımcıların güvenini kaybetmiş durumda. Bu nedenle Bondly, mevcut CEO ile çalışmayacağını ve yeni bir CEO ile yola devam edeceğini açıkladı. Bu adımla birlikte yatırımcılara biraz olsun güven vermeyi hedefleyen Bondly, CEO'sunu değiştirdi.

Hack olayından sonra yavaş yavaş toparlanma sürecine giren Bondly coin, şu anda 0,071 seviyesinde işlem görüyor. Gelecek dönemlerde Bondly için nelerin olacağını görmek için merakla bekliyoruz.