Bitcoin 60 Bin Doları Test Etti !

Bitcoin 60 Bin Doları Test Etti !

Bitcoin 60 Bin Doları Test Etti !

Son 12 saat içinde kripto para borsalarında dalgalanma hareketleri yaşandı ve Bitcoin'in fiyatı 58.000 dolar seviyesine kadar düştü. Bu düşüş, diğer kripto paraların da Bitcoin ile birlikte düşmesine yol açtı ve %15'e kadar düşüşler yaşandı.

Bitcoin'in piyasa hacmi 39 milyar dolara düşerken, Ethereum ise 2.200 dolar seviyelerinde sağlam duruyor. Şu anda 60.800 dolar seviyelerinde seyreden Bitcoin, güvenli bölgede mücadelesine devam etmektedir.

Bitcoin'in geleceği hakkında söylenecekler arasında, boğaların Bitcoin'i bu seviyelerde bırakmayacağı ve tekrar 64.000 dolar direnç seviyelerine yöneleceği tahmini yer alıyor. Şu anda seviyelerinde seyrek hareketine devam etmektedir. Gelecekteki haber akışlarına bağlı olarak, 64.000 dolar seviyelerini hedefleyecektir.

Birçok altcoin, düzeltme hareketine girerek bir ay öncesine kadar geri çekildi. Şu anda para akışı hala Bitcoin ve büyük kripto paralar arasında dönüp dolaşıyor, altcoinlere henüz geçmedi. Eğer altcoin yatırımcısıysanız biraz daha zamana ihtiyaç olduğunu söyleyebilirim.

Gelecekte Bitcoin'in hareketini daha netleştirdikten sonra boğa piyasasının devam edeceği görülmektedir. Tabii ki burada önemli olan sıcak haber akışı ve piyasaya yön verecek faktörlerdir, bu durum daha da netleşecektir.

Ancak belirtmek gerekir ki, burada paylaşılan bilgiler ve kripto para borsaları hakkındaki görüşler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Kripto para yatırımlarıyla ilgili kararlarınızı kendi araştırmanız ve danışmanlık almanız önemlidir.