Anon Token geliyor ! Anonymous Kripto’da
  • Ahmet G.

Anon Token geliyor ! Anonymous Kripto’da

Anon Token geliyor! Anonymous kripto para dünyasına adım atıyor. Anonymous, dünya genelinde birçok hack olayına karışan ve her ülkeden kullanıcısı bulunan bir topluluktur. 2021 yılı Aralık ayında AnonToken adlı kripto para projesini hayata geçirmek için hazırlanıyor. Projelerinin sloganını "FED'den tiksiniyoruz ve yalanlardan bıktık" olarak belirlemiş olan Anonymous, kripto para dünyasında başarılı olabilecek mi, zamanla göreceğiz.

Anonymous grubu, gizliliğini koruyan ve nadir hacker gruplarından biridir. Dünya genelinde her ülkeden ve her milletten üyeleri olduğu düşünülen Anonymous grubunun kripto para dünyasında ne kadar etkili olacağını merakla bekliyoruz.

Anon Token projesi, Anonymous'un merkezi olmayan bir sistem arzuladığı bir kripto para projesidir. Herkesin her ülkeden ve her coğrafyadan katılabileceği bir eşitlik sistemi inşa etmeyi amaçlamaktadır. Anonymous grubu, şu anda token hakkında bu kadar bilgi vermiştir. Facebook hikayelerinde bazı paylaşımlar yapmış olsalar da proje içeriğini henüz net olarak açıklamamışlardır.

Anonymous grubu, Anon Token için proje çalışmalarının hala devam ettiğini belirtmiş ve çıkış tarihi olarak 2021 yılının son dönemlerini işaret etmektedir. Bu da birçok yatırımcının aklına Aralık 2021'ı getirmektedir. Aralık ayında Anonymous'un tokeni lansmanla tanıtması beklenmektedir.

Ağ konusu hala belirsizliğini koruyor. Kripto para dünyasında TRC20, BEP20 gibi dört beş ana ağ bulunmaktadır. Kripto para transferleri ve işlemleri genellikle bu ağlar aracılığıyla gerçekleşir. Kullanıcılar, transferleri ağ hızlarına göre yaparlar. Farklı ağlar arasındaki transfer süreçleri yavaş olabilirken, aynı ağ içindeki transferler oldukça hızlı olur. Bu noktada Anonymous'un kripto para dünyasına giriş yaparken kendi ağını mı kullanacağı yoksa mevcut ağ yapılardan birini mi tercih edeceği belirsizdir. Anonymous, birçok yazılımcıyı bünyesinde bulundurduğu düşünüldüğünde kendi ağını oluşturma kapasitesine sahip olabilir. Bu nedenle kendi ağını oluşturacağını tahmin etmek mümkündür.