5 Potansiyelli Metavarse Coin !

5 Potansiyelli Metavarse Coin !

5 Potansiyelli Metavarse Coin !

Kripto para alanında gelişmeye açık ve büyük potansiyele sahip beş Meta coinini sizinle paylaşacağız.

Wilder World (WILD):

Wilder World, Twitter benzeri bir yapıya sahip olan bir Meta projesidir. Toplulukların bir araya gelerek içerik oluşturmasına olanak sağlar. Ayrıca Wilder World, NFT'lerin yanı sıra tamamen işlevsel bir Meta veri deposu pazarına sahip olmasıyla yatırımcıların ürün ticareti yapmasını sağlar. Güçlü bir ekip ve aktif bir pazar yeriyle dikkat çekmektedir.

Decentral Games (DG):

Decentral Games, kumarhanelerin merkezi olarak bilinen bir projedir. Birçok kripto para kullanıcısı, DG kullanarak kripto ağı üzerinden kumar oynamaktadır. Blackjack gibi oyunlar aktif olarak oynanabilmektedir. Oyunlara oy verebilir ve oynarken kazanabilirsiniz.

Aavegotchi (GHST):

Aavegotchi, yatırımcıların sahip oldukları NFT'leri stake etmelerine olanak sağlar. Ayrıca DeFi özellikli bir kripto para birimi koleksiyon oyunu olarak da öne çıkar. 145 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle Aavegotchi'nin büyüme potansiyeli yüksektir. Yatırım yaparken GHST'ye dikkat etmek önemlidir.

Xaya (CHI):

Xaya, kripto para dünyasında bir oyun oluşturmak isteyenlere yardımcı olan bir platformdur. Şu anda kullanımı biraz zor olsa da birçok oyun yapımcısı aktif olarak bu platformu kullanmaktadır.

PolkaWar (PWAR):

PolkaWar, DeFi ve NFT oyun platformudur. Oyunda karakter oluşturabilir ve onlarla yarışabilirsiniz. Ayrıca oyuncuların alışveriş yapabildiği bir ürün pazarı da bulunmaktadır. 14 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle PolkaWar, düşük değeriyle dikkat çeken bir projedir. Ekip, oyun pazarını gelecek yılın ikinci çeyreğinde hayata geçirmeyi planlamaktadır.

Bu projeler, sağlam ekiplere ve güçlü duruma sahip olan Meta projelerdir. Eğer bu projeler gelecek yıllarda başarılı olurlarsa, önemli bir konuma gelebilirler. 2022'ye kadar uzun vadeli beklentilerle bu projeler hakkında olumlu konuşulabilir.