2005'ten günümüze kadar birçok kurumsal projeyi başarıyla gerçekleştiren Üreticy, sizler için üretmeye devam ediyor...

Yenilikçi Uygulamalar

Üreticy ailesi olarak hayallerinizi dinleyip, teknolojinin imkanlarını sonuna kadar kullanıp, hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. İnternetin sadece kartvizit sitelerinden ibaret olmadığını, internet ortamının en büyük mağazanız olduğunu biliyoruz. Olabildiğince sıradan, rakiplerinizden farklı, fikrin getireye dönüştüğü noktada işi teslim ediyoruz. Klasik web sitelerinden çok, yenilikçi, özgün projelerinize imza atmaktan haz alıyoruz.

Sıra Dışı Fikirler

Üreticy olarak sıradışı fikirlerde öncülüğümüzü gösteriyoruz. Hayallerinizi dinliyor, isteklerinizi uyguluyor ve sıradışı projelerinizi uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Şu ana kadar sıradışı fikirlerimizle, ürettiğimiz yüzlerce projelerin arasına sizlerin projelerinizi de dahil ederek, sıradışı kelimesinin bizler için ne ifade ettiğini sizlerede bu şekilde aktarabiliriz.

Projelerinize fikirdaş oluyor, ne istediğinizi anlıyor buna uygun yapılabilecekleri sizler için üretiyoruz.

Diğerlerinden farklı olmak için yenilikleri takip ediyor, hayal gücümüzle bütünleştirip, farklılık kelimesini sizlere üreticy ailesi olarak yansıtmak istiyoruz.

Vizyon ve Misyonumuz

Gelişmekte olan internet teknolojilerini takip ederek, teknolojinin olanakları doğrultusunda verebildiğimiz en kaliteli hizmeti sizlere aktararak daha sağlam adımlar atarak hayallerinizi gerçekleştirmeyi hedefliyor: web tasarım, medya planlamaları ve seo çözümleri gibi konularda da sınırlarımızı zorlayarak benzersizlikleri üretmek için çalışıyor. Var olan tüm sektörlerin artık bu gelişen internetten payını alacağını biliyor, her sektöre uygum fikir ve düşüncelerimizle, teknolojinin olanaklarını sizlere tümüyle yansıtmayı hedefliyoruz. Rakiplerimizden öte teknolojiyi tam olarak kullanmak için var olan bu uğraşımız ile projelerinizi daha güzel, daha özel hale getirmeyi istiyoruz.

Üreticy dijital medya olarak farklı olanı yapmayı seviyor, benzersiz projelerimizle rakiplerimizden bir adım önde olmayı başarıyor ve teknolojinin sınır çizgisine dayanarak size bu mecrada en iyisini üreticy ailesi olarak sunuyoruz. Ve bir Projede de standarlaşmış fikirleri kullanmanın yanı sıra daime farklı fikir ve amaçları kullanarak “kazanmak” kelimesini sizlere tamamıyla aktaracağımızı iddia ediyoruz.

Üreticy dijital Medya her türlü web sitesi, web tasarımı, yazılım vb. türdeki tüm bilişim hizmetlerinizdeki isteklerinize cevap verebilecek nitelikte web tasarımı-yazılım konusunda kendini birçok ödül ve projeyle kanıtlamış kurumsal bir firmadır. Yüzlerce web projesini sizler için özenle hazırlayarak, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmekle kalmayıp, sizlere ve sizin projelerinize değer katıyoruz.

Değer katıyoruz çünkü; öncelikli olarak müşterilerimize birlikte nasıl bir proje istediklerini detaylı olarak analiz ediyor ve kendi uzmanlarımızla birlikte bir çözüm merkezi oluşturuyoruz. Daha sonra müşterimizin hayalini gerçeğe dönüştürme adına ciddi bir rakip analizi ve stratejik bir plan gerçekleştirerek, herkesin fikrini ortaya koyduğu bir Beyin Fırtınası ile ‘’İstenilen harika sonuç nasıl elde edilebilir?’’ mantığıyla sonuca odaklanıyoruz. Ureticy.com firmasını ilk kez duymuş olabilirsiniz, ya da daha önceden duymuş ama ilgilenmemiş olabilirsiniz; ancak dikkatinizi çekmek istediğimiz nokta www.ureticy.com birçok web tasarımını tamamlamış, birçok özel yazılım ve projesini bitirmiş, CRM geliştirme, SEO desteği ve Butik yazılım gibi birçok çözümleriyle birlikte çeşitli alanlarda ciddi çalışmalar yapmış deneyimli bir firmadır.

Tarzımız

Sizlerden gelen görüşlerle, yılların bilgi ve tecrübe birikimiyle, bizi tercih edenlere en iyisini sunmaya çalışmaktayız ve iş prensibimiz gereği bu süreçte değerli müşterilerimizin projelerini gizli tutmaktayız. Buna ilaveten teknolojinin getirilerini de konuya dâhil edip, benzer çalışmaları da takip ederek, daha iyisini nasıl yaparız mantığıyla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bunlara ilaveten tercihen mobil uygulamalar geliştirebilmekte ve kurumsal kimlik çerçevesinde firmaları daha da ileriye taşımaktayız. Projesine başladığımız her bir müşterimizle özenle ilgileniyor, onları dinliyor, notlar alıyor, sorular soruyor ve talepleri çerçevesinde kendi fikirlerimizi de beyan ederek adeta profesyonelleşiyoruz. Uyum ve senkronizasyon içerisinde müşterimizin projesini ileriye taşıyor; uzman ekibimiz ve danışmanlarımızla birlikte yaptığımız projeyi A’dan Z’ye irdeliyor gerektiğinde eleştiriyor; eksikleri varsa gideriyor; çağın gereklerine göre güncelliyor ve müşterimizin onayına olurlarına sunuyoruz. Ayrıca site yönetim paneli konusunda müşterilerimize gerekli eğitimi veriyor ve sürekli ileriye yönelik hedefler doğrultusunda ileriye yönelik yönlendirmeler yapıyoruz.

Buradaki temel amacımız yaptığın işin içimize sinmesi ve müşterimizin web sitesiyle bir şekilde başarıya ulaşmasını sağlamaktır. Tüm bunların yanında projenin arama motorlarında üst düzeye çıkması için gerekli araştırma yazılarını-makaleleri özenle hazırlıyor ve onları bu arama motorlarına kurallarına göre siteyi riske atmadan indeksliyoruz. Böylelikle projenizin geleceğe yönelik tercih edilen bir platforma dönüşmesi için işimize tam odaklanıyoruz.

Farkımız: Diğer kurumsal web sitesi diğer kurumsal firmalardan ciddi anlamda farklı olarak müşterimizin başlangıçtan ileriye doğru ilerleyişini istatistiksel olarak analiz ederek, eleştirerek, yorum yaparak çalışmaları ekibimizle birlikte takip altına alıyoruz. Müşterimizin talep etmesi durumunda siteye yönelik ileri güncellemeleri konusunda gerekli düzenlemeleri de en baştan ifade ediyor ve planlıyoruz.

İhmal edilmesi durumunda, bazen sitenin spama düşmemesi adına müşterimize gerekli uyarıları yapıyor; bir yol haritası çiziyor ve sitenin çok ciddi bir kazanım elde etmesi için adeta tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. İhtiyaçtan ziyade ileriye yönelik bir stratejik yaklaşımla herkes tarafından anlaşılan kurumsal rakip analizi yapılmış ve sitenizin tercih edilmesi yönünde gereksinimleri titizlikle düşünülmüş projenizle birlikte sadece web sitesi, WEB TASARIMI, yazılım değil AYNI ZAMANDA SWOT analizi ya da benchmarking gibi işletme konularıyla da birlikte sitenizin başarılı olması için en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Çünkü birçok web sitesi bu analizleri tamamen yaptırmadıkları ve başlangıçta her detayı iyice planlamadıkları için başarıyı ya yakalayamamakta ya da uzun vadede hedeflerine geç ulaşabilmektedirler. Amacımız, oldubitti değil; değer üretmektir.

Öte yandan, medyayı etkin bir şekilde kullanabilme ve yönetim panelini kolaylıkla kullanabilme adına müşteri temsilcimizin özel desteğiyle sizleri bu gibi teknik konularda bilgilendirme yapılabilmekteyiz. Ayrıca bu konularda sizlere özel eğitim videoları sunabilmekteyiz. Sitenize, dışarıdan gelebilecek her türlü saldırılara karşı korunaklı olması için uyarılar yapılmakta ve kötü niyetli yaklaşımlara karşı sitenizin yedeklenmesi sağlanabilmektedir. Yazılımınızın size özgün olması sebebiyle geliştirilebilmesi özelliğinin söz konusu olması yazılımınızın yıllarca kullanabilmeniz ve geliştirebilmeniz anlamına gelmektedir.

Evet; bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklere bu tanıtım yazılarımızla değinmeye devam edeceğiz. Özetle: Görüyoruz ki; Profesyonel hizmet sunarak, web sitesi-tasarımı- yazılımı gibi birçok konuda çözümler üretmek amacıyla yaptığımız çalışmalar, sizlerin aracılığınızla ureticy.com’un Türkiye’ye kazandırdığı birer değer olduğunu ifade etmek isteriz. Üretim; Ureticy.com ile olur; şekillenir ve biçimlendirilir, bir benzetme mahiyetinde bu durumu şu birkaç cümleyle aktarmak isteriz. bir tohumun toprağa düşmesiyle birlikte harekete geçen filizlenme telaşıyla, projenizi öncesi ve sonrasındaki tüm hazırlıkları yapıyor ve harekete geçiyoruz. Sizin ve bizlerin emeğiyle filizlenen bu tohumların, özenle yetiştirilip, büyütülerek nice seneler sizlere nice meyveler vermesi temennisiyle…